Film z wesela

DSC-348

Jeśli w mniejszej miejscowości odbywa się wesele, albo na wsi na przykład, to dla wszystkich okolicznych mieszkańców jest to niebywała sensacja, na którą warto popatrzeć. Nie mówię już nawet o miejscowych, którzy z chęcią zatrzymują weselny korowód, żeby wynegocjować coś dla siebie – dobry fotograf krynica

Tym czymś zazwyczaj jest jakiś mocniejszy napój, który jeszcze w tym samym dniu mógłby zostać spożyty.

Najwięcej pracy ma wtedy kamerzysta wiśniowa i fotograf, który każdorazowe zatrzymanie weselnego orszaku dokumentuje na filmie i na zdjęciach. To  fajnie wygląda, że weselem jest duże zainteresowanie, że ktoś zna młodych i chce im osobiście złożyć życzenia wszystkiego najlepszego.

De facto to bez tego nie może się odbyć żadne wideofilmowanie gorlice bo jakby wyglądał film z wesela, gdyby młodzi nie byli na nim rozchwytywani przez miejscowych. To miły gest, który fajnie się wspomina bez względu na to, kto akurat nas zatrzymuje. To jest właśnie taki atrybut wiosek i małych miasteczek, że wszyscy się znają i każdy o każdym wszystko wie.

Dzięki temu można przecież okazać sąsiadom zwyczajne zainteresowanie, którego nie idzie przełożyć na nic innego. Jeśli my się kimś interesujemy to jest duża szansa, że ktoś będzie interesował się nami również zdjęcia ślubne mszana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>