Przyjecie weselne

DSC-152

Przyjęcie weselne to doskonała okazja ku temu, żeby spotkać się z dawno niewidzianą rodzina. To tez świetna okazja do wspólnej zabawy, którą jednak każdy z gości rozumie na swój wyjątkowy sposób. Jedni będą się bawić, śpiewać i tańczyć do białego a innym wystarczy kilka godzin rozmowy z najbliższą rodzina bądź z tą już od dawna nie widzianą.

Wszystko dokładnie uwieczni kamerzysta szczurowa, który profesjonalnie zajmuje się obserwowaniem weselnych gości. Wykonując czynność, jaka jest wideofilmowanie nawojowa musi mieć na uwadze to jak bawią się goście. Równie dużo może zobaczyć pracujący na weselu fotograf bobowa, ale ten prawie zawsze skupiony jest na swojej pracy i rzadko, kiedy zagląda w to, jak goście się bawią.

Nie mniej jednak młodym nie wypada podglądać tego, co goście robią na weselu. Może to wyglądać nie tyle, co nie elegancko, co przede wszystkim niegrzecznie. Na szczęście po weselu można dokładnie zapoznać się z przygotowanym przez kamerzystę filmem i zdjęcia ślubne tymbark

Nie każdemu jest dane potem cieszyć się z siebie oglądanym na telewizorze, ale to już nie jest problem pary młodej. Zawsze trzeba pamiętać o tym, ze nie zawsze nasze zachowanie może się nam potem podobać. Wiadomo, ze nie można tez być nie wiadomo jak poważnym, ale jakieś pozory trzeba zachowywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>