Dobry kamerzysta

Ostatnio na jednej z platform satelitarnych pojawiły się kanały poświęcone ślubom i weselom. Jeden w szczególności, o którym nie będziemy może pisać z nazwy prezentuje wszystkim zainteresowanym fragmenty filmów z wesela. Trzeba przyznać, że to oryginalny pomysł na zainteresowanie widza ofertą programową, tym bardziej, że wielu ludzi lubi oglądać historie innych.

No cóż, ciekawe tylko co na to kamerzysta piwniczna, który dane wesele filmował i który widzi jego film na ekranie telewizora. Nie koniecznie będzie zadowolony, że jego twórczość pokazywana jest w ogólnopolskiej telewizji, ale nikt przecież nie zrobi nikomu reklamy za darmo. A wiadomo, że wstawienie nazwy firmy, która robiła wideofilmowanie biecz byłoby już stuprocentową reklamą.

DSC-372

Problemu tego na pewno nie ma fotograf grybów bo efekty jego pracy raczej w żadnej telewizji nie będą pokazywane.

Mogą one co najwyżej być zaprezentowane w jakimś katalogu. Katalog musiałby być oczywiście w formie reklamy albo w formie prasy o tematyce weselnej i ślubnej zdjęcia ślubne nowy sącz

No cóż, nie łatwo jest zapewnić sobie klientów działając w tej branży ale na pewno reklama jest dźwignią handlu, zresztą jak wszędzie. Na pewno telewizja w branży ślubnej to doskonała reklama, szkoda tylko, że bez nazwy studio foto-video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>