Branża ślubna

DSC-334

W każdej większej miejscowości w każdy weekend odbywa się jakieś wesele. W mniejszych również ale już trochę rzadziej niż raz w tygodniu. Natomiast w dużych miastach wesela odbywają się regularnie po kilkanaście razy w weekend.

Zatem branża ślubna to ogromny biznes, na którym wielu może zarobić kolosalne pieniądze, jeśli tylko odpowiednio wykorzysta potencjał, jaki oferuje lokalny rynek. Mam tutaj na myśli nie tylko wideofilmowanie grybów, które proponuje każdy kamerzysta kamienica, ale również takie biznesy jak suknie szyte na zamówienie czy pokaz pirotechniczny przygotowywany specjalnie na konkretne zamówienie.

Ale branża weselna to również każdy fotograf gorlice, który robi zdjęcia i tworzy piękne albumy na specjalne życzenie swoich klientów, czyli par młodych. W branży weselnej pieniądze zarabiają wszyscy i to ogromne, ale mało kto może pochwali się realnymi zyskami, które osiąga.

No bo jakby nie patrzeć to nikt nie chce się chwalić przed konkurencją na jakie pieniądze może liczyć na zdjęcia ślubne piwniczna.

Oznaczałoby to przyznanie się do tego, ile pieniędzy z możliwych do wzięcia zabiera dla siebie a konkurencja nigdy nie powinna tego wiedzieć. Dlatego właśnie na rynku ciągle pojawiają się nowi gracze, którzy liczą na udział w zyskach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>