Cała radość

Całą radość z oczekiwania na upragniony ślub i wesele potrafią zepsuć drobne problemy, które gdzieś tam niespodziewanie potrafią urosnąć do rozmiarów w skali niewyobrażalnie wielkiej.

Takim przykładem może być sytuacja, w której na kilkanaście dni przed weselem dzwoni kamerzysta jasło i informuje parę młodą, że z przyczyn technicznych i niezależnych od niego nie będzie mógł filmować wesela. No i wtedy pojawia się w oczach pary młodej prawdziwa rozpacz. Młodzi zastanawiają się co to by było, gdyby na ich weselu nie było wideofilmowanie sanok.

DSC-213

Przecież to tak, jakby wymazać z pamięci zabawę weselną dzień po jej zakończeniu. No i kto by się odważył w ogóle o czymś takim pomyśleć? Chyba nikt. Nie ma co się jednak stresować nawet w takiej pozornie trudnej sytuacji. Przecież na weselu będzie fotograf gromnik, może on zna jakiegoś kamerzystę, który akurat będzie miał dzień wolny. Można też przeszukać ogłoszenia internetowe, w których aż roi się od ofert kamerzystów.

Może trudno będzie o najwyższej klasy specjalistę, gdyż takowi zazwyczaj mają zajęte terminy na długo do przodu, ale wielu wolnych kamerzystów na pewno się znajdzie. Co ważne, kamerzyści, którzy mają wolne najbliższe terminy też mają na względzie to, żeby mieć cokolwiek do pracy w następny wolny weekend.

Zobacz zdjęcia ślubne jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>