Obecnośc kamery

DSC-29

Impreza w szkole średniej, która oznacza, że do matury pozostało zaledwie 100 dni, ma zazwyczaj miejsce na przełomie stycznia i lutego.

Tą imprezą jest oczywiście studniówka, czyli właśnie jak sama nazwa wskazuje to odliczanie ilości dni od stu do jednego czas zacząć właśnie na tej imprezie. O tego rodzaju uroczystości można by też wiele napisać w kontekście pracy jaką wykonuje fotograf czarny dunajec, który zajmuje się głównie usługą, która nazywa się wideofilmowanie poronin. Bez obecności kamery ta impreza ma zdecydowanie mniejszą rangę, zresztą raczej w ogóle nie mogłaby się ona odbyć bez specjalisty od robienia filmów.

Na studniówkach obecny jest też zawsze zdjęcia ślubne spytkowice , który wszystkim zgromadzonym robi zdjęcia. Cała dokumentacja balu, zarówno na zdjęciach jak i na filmie nagrywana jest potem na płyty DVD, które otrzymują wszyscy goście tej szkolnej imprezy. Wielu pamięta doskonale swoją imprezę studniówkową, ale jest też wielu takich gagatków, która z imprezy niewiele pamięta.

Swoją drogą, dzięki nagranym na płytę zdjęciom można zobaczyć jak się wówczas bawiło. Jeśli ktoś się potrafił bawić to na pewno z filmu będzie zadowolony, bo to najlepsza pamiątka ze szkolnych lat z czasów szkoły średniej.

Zobacz fundusze unijne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>