Ostatnie chwile

Któż z nas nie pamięta tej cudownej imprezy poprzedzającej stresujący okres w edukacji związanej ze szkołą średnią?! O jakiej imprezie mowa? Oczywiście o studniówce – to na nią czekamy najbardziej w ostatniej klasie szkoły średniej! Nic dziwnego, bo to przecież ostatnie chwile odprężenia przed nadchodzącym dużymi krokami okresem wzmożonej i intensywnej nauki do egzaminu dojrzałości – do matury.

DSC-42

Na myśl o studniówce nie tylko sami uczniowie zacierają ręce, robi to także kamerzysta zakopane i fotograf jabłonka, bo dla tych zawodów jest to prawdziwe żniwo. Dlaczego? No, chyba nikt nie śmiałby nawet pomyśleć, aby nie uwiecznić tej ważnej imprezy na płycie czy kasecie w postaci filmu!

Zatem wideofilmowanie nowy targ w okolicach stycznia przeżywa prawdziwe rozkwit. To na ten okres do kamerzystów zgłasza się najwięcej zainteresowanych ich usługami, a największe zainteresowanie jest usługami oczywiście najtańszymi lecz dobrze wykonanymi – ale nie żadna nowość – przecież w każdej dziedzinie i czegokolwiek byśmy nie szukali, to szukamy tanio i dobrze – taka już mentalność Polaka.

Film z nagraniem ze studniówki jest naprawdę świetną pamiątką zwłaszcza, że wszyscy uczniowie oraz grono pedagogiczne i pięknych wieczorowych strojach krokiem popularnego Poloneza rozpoczyna wielkie odliczanie do egzaminu dojrzałości.

Polecamy zdjęcia ślubne poronin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>