Plener w górach

DSC-430

Gdziekolwiek się człowiek nie ruszy tam wszędzie można zobaczyć kamery, które obraz przesyłają do miejskich służb monitoringu. Służby te czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców. Każda kamera zawieszona w jakimś ważnym miejscu to taki plener w górach, którego zadaniem jest filmowanie wszystkiego, co się dzieje dookoła. Miejski monitoring to z kolei takie jakby filmowanie wesele góralskiego, dzięki któremu operatorzy widzą jak ludzie na mieście żyją i się zachowują.

Dla bezpieczeństwa to ma bardzo istotne znaczenie, ponieważ dzięki temu można uratować kogoś z opresji czy zareagować błyskawicznie w przypadku jakiejś kradzieży czy napadu. Nie mniej jednak każda kamera musi mieć jeszcze odpowiednią osobę posadzoną za biurkiem biura monitoringu bo bez tego jakiekolwiek działanie będzie zupełnie bezcelowe.

Całodobowe wideofilmowanie miasta umożliwia też zapisywanie wszystkiego co się dzieje, dzięki czemu można z tych materiałów skorzystać również później, kiedy coś się stanie, a czego nie zauważą służby monitorujące wszystko na żywo. Bezpieczeństwo ponad wszystko to najbardziej istotny program, jaki wprowadziły polskie miasta do swojego funkcjonowania. Dzięki kamerom przestępczość spadła bardzo mocno w dół.

Zobacz prawdziwe wesele góralskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>