Po której stronie leży Problem

DSC-392

Artyści zazwyczaj skarżą się na niskie zarobki, lub brak zainteresowania klientów ich usługami. Jednak zastanówmy się po której stronie leży problem, ponieważ szybko może okazać się, że niestety to nasza wina, że nie posiadamy zainteresowanych klientów.

Jeśli naszym zadaniem jest Zdjęcia Ślubne Białka, z pewnością będziemy celować w kręcenie filmów i relacji ze ślubów i tym podobnych wydarzeń, jednak zastanówmy się czy ten rynek nie jest już bardzo mocno nasycony takimi wykonawcami. O wiele lepszym pomysłem może być dodatkowa realizacja teledysków i tworzenie relacji z targów, spotkań, lub produkcja wideoprezentacji.

Kolejnym ciekawym pomysłem w takich kategoriach jak fotografia, może być fotoksiążka, która zostanie stworzona specjalnie na potrzeby fotografii produktowej. W ten sposób będziemy mogli stworzyć coś artystycznego, a jednocześnie liczyć na klientów biznesowych, więc automatycznie łączymy pasję i nasze hobby z doskonałym sposobem na zarobek pieniędzy i to często niemałych w przypadku fotoksiążki.

Zobacz: Zdjęcia Ślubne Czarny Dunajec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>