Wpływy na weselu

DSC-418

Który zawód związany z pracą z kamerą jest najciekawszy i może przynosić najwięcej pozytywnego zaskoczenia i śmiesznych chwil? Można powiedzieć, że operator filmowy na planie jakiegoś serialu komediowego może mieć śmieszną pracę, ale nie do końca tak jest.

Chyba najwięcej śmiechu ma kamerzysta poronin filmujący przyjęcia, w szczególności te weselne. Jego praca to nieustanne pasmo ciekawych sytuacji i śmiesznych momentów. I to momentów niewyreżyserowanych, zupełnie naturalnych, na które nikt tak naprawdę nie ma wpływu.

Ogólnie ciekawym zajęciem jest wideofilmowanie czarny dunajec, gdyż to właśnie ta praca z kamerą pozwala uchwycić najśmieszniejsze momenty, ale za to prawdziwe i szczere a nie udawane i wyreżyserowane jak na filmowym planie. Jeśli uznajemy, że praca przy weselach czy imprezach okolicznościowych może być śmieszna to chyba równie ciekawą pracę ma fotograf bukowina ślubny i weselny.

Z jedną małą różnicą. Kamerzyści mają możliwość zobaczenia wszystkiego raz jeszcze, ale już nagranego na taśmie. Fotografowie z kolei mogą wszystko zobaczyć jeszcze raz, ale już w formie zdjęcia, na którym nic się nie będzie ruszało tak jak na filmie, gdzie wszystko wygląda dokładnie tak jakby na żywo.

Zobacz zdjęcia ślubne czarny dunajec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>