Zadania dla filmowców

DSC-340

Czy w dwudziestym pierwszym wieku można być niezadowolonym z zakupionych towarów i usług, ze szczególnym uwzględnieniem usług?

Zobacz zdjęcia ślubne limanowa

No przecież zawsze może się zdarzyć tak, że coś zostanie źle zrobione a wówczas mogą być z tego tytułu ogromne problemy. No i właśnie, jak to jest, że zareklamowanie źle wykonanej usługi jest trudne? Zgodnie z prawem możemy przecież być niezadowoleni i oczekiwać naprawienia błędu.

Wie o tym każdy kamerzysta nawojowa  i jeśli jakakolwiek para młoda jest nie do końca zadowolona z powstałego filmu to dokonuje on tak długo przeróbek aż film będzie się wszystkim podobał. Jasne, że to też nie jest tak, że wideofilmowanie brzesko można w nieskończoność poprawiać.

Przecież wiadomo, że nagrany materiał też w pewnym sensie ogranicza możliwości wprowadzania zmian. To tak jakby fotograf limanowa miał wprowadzić zmiany w zrobionych zdjęciach. Wiadomo, że możliwości manipulacji są niewielkie i ograniczone przez program do edytowania zdjęć. Nie mniej jednak każdy może spróbować zareklamować usługę, z której jest niezadowolony.

Na pewno jednak lepiej dla wykonujących będzie wykonanie usługi tak, żeby Ci, którzy ją kupują byli z niej zadowoleni. To przecież nic trudnego, zwłaszcza dla filmowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>