Zalety i wady

Fotografia ślubno-weselna oraz samo wideofilmowanie imprezy weselnej i zaślubin jest obecnie możliwe w wielu różnych formach. Kiedyś popularna forma klasycznej, tradycyjnej fotografii dzisiaj jest częściowo zastępowana bardziej nowoczesnymi formami zdjęć i filmów weselnych.

Zdjęcia ślubne najczęściej mają postać sesji studyjnej, plenerowej oraz reportażowej. Każda z nich jest zupełnie inna i każda ma swoje zalety. Reportaż jest zapisem całego dnia zaślubin, sesja studyjna to typowo pozowane zdjęcia ślubne a sesja w plenerze pozwala z kolei na wniesienie świeżości i oryginalności fotografiom ślubnym.

Wideofilmowanie gorlice również może się odbywać na wiele różnych sposobów. Spotykamy wideofilmowanie typowo klasyczne, lub jako subiektywny reportaż filmowy, a także film całkowicie nietuzinkowy, którego scenariusz i typ jest ustalany z Młodą Parą. Kamerzysta i Państwo Młodzi ustalają jak ma przebiegać wideofilmowanie, na coc zwracać uwagę i jaki powinien być efekt końcowy prac związanych z filmowaniem i zdjęciami ślubnymi.

One Comment to Zalety i wady

  1. Addidsillitly xaikalitag adadcafterm http://usillumaror.com – iziananatt rageRerly http://gussannghor.com reexiainverma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>